Hakkımızda

1995 yılında, Elektronik Elektrik Sayacı tasarımı ile başlayan ölçü aletleri yazılım, donanım ve tasarımı faaliyetlerimiz; halen kalorimetre ve su sayaçları ve bunlara ait otomasyon sistemleri üretimi, satışı ve hizmeti şeklinde sürmektedir. Kalorimetre ( Isı Sayacı ), Elektronik ve Mekanik Su Sayaçları ve bunlara ait Uzaktan okuma otomasyon sistemleri tasarımı, üretimi ve hizmeti ana faaliyet konusudur. Firmamız faaliyete başladığı günden bu yana ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren tekstilden beyaz eşya sektörüne kadar birçok sanayi kuruluşuna otomasyon lisans satışı gerçekleştirmiştir. Ölçme aletleri ve bunların uzaktan okuma sistemleri yazılım donanım ve tasarım faaliyetlerimiz şu anda Erciyes teknopark bünyesinde onlarca çalışanıyla ARGE si ve İstanbul merkezli ulusal ve uluslararası pazarlama faaliyetinde bulunmaktadır. Hakkımızda ve ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hakkımızda atlas sayaç

Misyonumuz

Topluma katkı sağlayan yenilikçi ürünleri; doğru fiyat, yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle sunarken, tüketicinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

1995

Yılında Kurulduk

Erciyes Üniversitesi

ARGE Merkezimiz

EN1434

Normlarında Üretim

ISO90001:2008

Kalite Güvence Sistemi

Global Çözümler

Ulusal ve Uluslararası Bir Çok Firmaya Çözüm Sunuyoruz

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

“Yetkilendirilmiş Ölçüm Şirketi” Belgesi

Vizyonumuz

2009 yılından bu yana Isı Sayacı ( Kalorimetre ), Ultrasonik Su Sayaçları, Frekans Kontrollü sirkülasyon pompaları, Uzaktan Sayaç Okuma Sistemleri, Payölçer ve bunlara ait yazılımlar üreten ve tamamı yerli tasarım ve üretim olan ürünleri piyasaya sunan Atlas Sayaç AŞ, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Atlas Sayaç AŞ, Ölçme sistemleri ve bunlara ait otomasyon ürünleri sektöründe Türkiye çapında hep güvenle anılan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Kalorimetre (Ultrasonik ısı sayaçları), Ultrasonik su sayaçları, Elektronik su sayaçları, Ön ödemeli tarımsal sulama sayaçları, Isı İstasyonları, M-Bus konvertör, Üç yollu vanalar, Isı Payölçer, Aktüatör, Ekopanel argesini ve üretimini yaptığımız ürünlerdir.

Atlas Sayaç AŞ, kendi bünyesinde geliştirerek optimize ettiği yazılım ve kontrol donanımları, ölçüm sistemleri ve teknikleri ile sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Kabiliyetlerimiz…

Üretim Planlama

Ürünlerinimiz kullanıcı dostu olacak şekilde basit, şık ve ergonomik olarak dizayn edilir.

Tamamen Yerli Yazılım

Donanım ve haberleşme için kullanılan yazılımların tamamını kendimiz üretiyoruz.

Uzaktan Erişim ve IoT Uyumluluğu

Okuma işlemlerini uzaktan yapabileceğiniz gibi IoT destekli ürünlerimzle otomatik olarak bilgilendirilebilirsiniz.